Hakkımızda

Hakkımızda

Diyetisyen merkezi sizin için beslenme danışmanlığı hizmeti sunar. Diyetisyenimiz profesyonelce hastalara ve ailelerine danışmanlıklarının her adımında rehberlik eder. Bugün sağlığınıza nasıl yardımcı olabileceğini ilk elden deneyimlemek için randevu verin ve randevu alın lütfen.

Diyetisyenmerkezi’nde, Beslenme Danışmanlık programlaması her zamankinden daha kolay hale geldi. Kişiselleştirilmiş Beslenme Danışmanlığımız hastalara sağlıklarını sürdürebilmek için ihtiyaç duydukları kaynakları sağlar kişileri iyi bilgilendirir ve sağlığınızın iyi ellerde olduğundan emin olmanızı sağlar. En kısa zamanda sağlıklı kilo kaybı göbek eritme için iletişime geçin ve randevu alın lütfen.

 

NE YAPIYORUZ?

Başarılı kilo kaybına ulaşmak için diyet ve egzersiz dengelenmelidir. İstediğin kadar egzersiz yapabilirsin, ama eğer sağlıklı yemek yemiyorsan,kilo kaybından tam olarak faydalanamazsın, ya da tam tersi.

Sağlıklı beslenme ve alışkanlıklarınızı yaşam tarzınıza dahil etmenin ve hedeflerinizeulaşmak için bireyselleştirilmiş bir plan oluşturmanın yolları konusunda sizi eğitebiliriz.

Yeme Bozukluklarını Hisset

Diyetisyenimiz, insanların gıda bağımlılığı, iştahsızlık, yeme ve diğerleri gibi yeme bozukluklarının üstesinden gelmelerine yardımcı olma konusunda uzmantır. Amacımız, yiyecek ve zindeliği algılama şeklinizi değiştirmenize ve pozitif bir vücut imajı geliştirmenize yardımcı olmaktır.

Eğer yeme bozukluğu ile mücadele ediyorsanız, müşterilerin sağlıklı ve mutlu bir hayat kurup yaşayabileceğine inandığımızı bilmelisiniz.

Sağlık için Detoks

Detokslama, vücudunuzdaki toksinleri temizler ve yeni beslenme alışkanlıklarını ve yiyecekleri sunmadan önce, doğal olarak iyileşme ve geri yükleme için sindirim sisteminize bir mola verir.

Zihinselliğiniz ve yemeğinizi nasıl gördüğünüz, kilo vermenin ve detoksun ne kadar etkili olacağını önemli ölçüde değiştirecektir.

Sizinle Sağlık Yolculuğunuza Başlayalım.

Unutmayın, Beslenme vücudunuzun ve zihninizin temelidir.

Genel sorularınız için lütfen bizimle iletişime geçin. 0505 541 4699

Amacımız sizi başarıya ulaştırmak ve yemekle ilişkinizi değiştirmektir.

 

 

 

 

 

Nursena Ardalı

Diyetisyen

 

 

Bir iş, herşey doğru olduğunda tamamdır, doğru göründüğünde değil.

Unutmayın, Beslenme vücudunuzun ve zihninizin temelidir. Genel sorularınız için lütfen bizimle iletişime geçin.

Amacımız sizi başarıya ulaştırmak ve yemekle ilişkinizi değiştirmek.

 


Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, string given in /home/diyetis1/public_html/wp-content/plugins/ultimate-social-media-plus/libs/controllers/sfsi_frontpopUp.php on line 26