ONLİNE DİYETİSYENDE HAZİRLİK ASAMASİ

Vücudumuzdaki yağ oranlarımız kilo hastalık durumunu etkiler. Obezite rahatsızlığı; kalp,damar ve kolestrol, diyabet, uyku apnesi ve hipertansiyon gibi hastalıkların görülme riskini artırrdığı görülmüştür. Kişinin normal kiloda olması hem fiziksel hem de ruhsal sağlığını etkiler. Bursa diyetisyeni bu konuda profesyonel bir yaklaşım sağlamaktadır.Online diyetisyen ile kilo vermek hem sağlığınızı hemde motivasyon yapınızı olumlu etkilemektedir. Motivasyonunuzun sürekli devam etmesi için sık sık diyetisyeniniz ile görüşmeniz ve bilgi alışverişi içerinde olmanız önemlidir.Bunuda watsaptan sürekli olarak online diyetisyen hizmetleri ile görüşerek çözüme kavuşturabilirsiniz.Uygulanan diyet listeniz günlük yaşantınızdaki günlük aktivite kontrolünüze göre yapılmalıdır.Online olarak hizmet veren Bursa diyetisyeni bu çözüm sürecinde sürekli yanınızdadır.Ve sürekli olarak sizin motivasyonunuzu düzenlemek için sizin yanınızdadır.Hazırlık aşamasında bulunmak için öncelikle kararlı olmanız gerekir.Kararlılığınızın devamı konusunda hazır hissetmiyorsanız bu konudada online diyetisyen sizi bu sürece hazırlamak için yanınızda olacaktır.Bir yemeğe gittiğinizde dahi diyetisyeniniz ile irtibata geçerek yemekte olan sebzelerin,meyvelerin ve etlerin hangisinin günlük aktivitenize uygun olduğunu tarafınıza bilgilendirmek için online olarak sürekli sizlere hizmet vermektedir.Bu hazırlık aşamasında en önemli besin kaynağımız su olacaktır su tüketimi diyetlerde çok önemlidir vücuttaki yağ oranını en iyi düzenleyen besin kaynağı sudur.Su ile yapılmayan diyetlerde vücutta aşırı sarkmalar meydana gelmektedir.Bu diyet esnasında diğer bir ham maddemiz yürüyüştür. Yürüyüşlerinizde online diyetisyen sürekli olarak yanınızdadır.Günlük ne kadar yürümeniz gerektiğini her bir yürüyüşünüzde kaç kalori yakabileceğinizi o günkü beslenmenize göre diyetisyenlerimiz planlayacaktır.Bu iki faktör diyetinizde çok önemli yere sahiptir.Eğer kalp çarpıntısı,kolestrolünüz yok ise yeşilçay,elma çayı,kiraz sapı gibi çaylarada yönelmekte fayda vardır.Diğer bir diyette kontrol edilecek konu ise hamileliktir.Hamile bayanlarda Bursa diyetisyeni sürekli yanınızda olacaktır.Hamilelikte anneden sonra bebeğin günlük yemek,vitamin ihtiyacı annenin günlük egsersiz ihtiyacıda bu konudaki diğer etkenlerdir.Mümkünse bu süreçte kiraz sapı,yeşilçay,biberiye çayı tüketin bu çaylar antioksidan kaynağıdır.Bu çaylar vucuttan ödem atımında da yardımcı olurlar. Bursa diyetisyeni herhangi bir sağlık probleminiz olmadığı sürece günlük iki,üç fincan antioksidan içerikli çaylardan tüketmenizi,bol bol yürüyüş yapmanızı ve bu süreç içerisinde bol bol su tüketmenizi önermektedir.

SPORTİF FAALİYETLERDE ONLİNE DİYETİSYENLER

Online diyetisyen uygulamasının en güzel yanı sürekli sizi destekleyen, yaşam alanınızın her anında ve her sorunuza cevap vermeye hazırlanan online diyetisyenlerin olmasıdır. Diyet programınıza uyum sağlarken,spor yaparken ve ölçüyü kaçırdığınızda ya da bir şeyler ters gittiğinde hemen Bursa diyetisyeniile görüşme yaparak durumunuz hakkında kısa bilgi alabilirsiniz.Diyetisyen hizmetleri son derece ciddi bir konudur spor salonlarında kendilerini diyetisyen olarak tanımlayan kişilerden uzak durulması gerekmektedir.Çünkü sağlıksız şekilde yapılan diyetlerde kaybedilen kiloların geri alınması kolaydır. Eskisinden sağlıklı bir görünüme sahip olmaya çalışırken spor ile birlikte verilen kolay kilolar daha sonra esktra yağ olarak vücuda dönebilmektedir.Bu sebeple düzenli spor yapmaya karar verdiyseniz ilk olarak bilgi alacağınız kişi yine bir diyetisyen hekim olmalıdır.Bu diyetisyen hekim şehrinizde olmayabilir yada bulunduğunuz yerdeki hekimleriniz size güven veremiyor olabilir.Bu bilgiler dahilinde online diyetisyenler devreye girmektedir.Spor salonunuza bir faaliyet amacıyla gitmiş olduğunuzda diyetisyeninizi yanınızda götürmeniz mümkün olmayacaktır.Fakat online diyetisyen sayesinde hangi sporla yada hangi fiziksel aktiviteyle ne kadar kalori yakacağınızı watsapptan yada görüntülü olarak online diyetisyeninize sorabilirsiniz.Diyetisyeninizle hangi bölgenizde yağ artışlarının olduğunu tespit yapıp birlikte hangi bölgenize spor salonunda yoğunlaşacağınıza karar verebilirsiniz.Spor salonundaki aktivitlerinizde dahi sürekli olarak yanınızda olacak diyetisyene ihtiyacımız var dediğinizi duyar gibiyim.Bu yüzden bursa diyetisyeni yanınızda sizi motive edecek ve sürekli olarak kişisel aktivitelerinizi kontrol edip sizi bu aktiviteleriniz konusunda yönlendirecektir.Spor yapmanız için diyetisyene ihtiyacınız olduğu kadar beslenmenizede dikkat etmeniz faydalı sonuçlar doğuracaktır.İşin sırrı hızlı kilo vermek değildir düzenli bir şekilde beslenerek yavaş yavaş kilo vermektir.Sağlıklı kilo vermek istiyorsanız işin sırrı sadece spordan değil iyi bir online diyetisyenden de ibarettir.Bursa diyetisyeni sonuca ulaşmak konusunda çözüm odaklıdır eğer sizde spor yapmak istiyorum kilo fazlalığım var diyorsanız online diyetisyen hizmeti veren bursa diyetisyeni ile irtibata geçerek hayatınızı düzene sokabilir, sağlıklı yaşamın temellerini online diyetisyen hizmetleri ile atabilirsiniz.Bursa diyetisyeni hizmetler konusunda oldukça tecrübelidir ve online diyetin sırları tecrübeli spor konusunda deneyimli diyetisyenlerle olur.Sizinde hayallerinizi ertelememeniz için online diyetisyenhizmetleriyle irtibata geçmeniz hayatınızın geri kalanı için faydalı olacaktır. .

AMACIMIZ SİZİN YEMEKLE İLİŞKİNİZİ DEĞİŞTİRMEK

Unutmayın ! Sağlığımız bu hayatta bize sunulan en büyük hediyedir.

Ve bir çok hastalığın temeli fazla kilolardır . Yaşamınız boyunca ideal vücut ağırlığını korumanız bir çok hastalıktan sizi uzak tutabilir. Bu korumayı sağlamak için başvuracağınız yöntemler alanında uzman ve bu alanda eğitim almış kişiler olmalıdır. Eğer yeme bozukluğu ile mücadele ediyorsanız, müşterilerin sağlıklı ve mutlu bir hayat kurup yaşayabileceğine inandığımızı bilmelisiniz.

BURSA DİYETİSYENİ KİLO VERMEK SORUNU OLANLARI BEKLİYOR
Psikolojik olarak aç kalın ama gerçekten aç kalmayın. Yılın 365 günü oruç tutarak pek güzel işkence çekersiniz, ama vücudu açlık moduna soktuğunuz için kilo veremezsiniz. Vücut “Adam ölüyor! Ne yersem yağa dönüştürüp göbekte toplayayım” veya kadınlarda “kalçada tutayım” diyecektir. Kilolar hakkından geleceğim senin diyenseniz, kilo fazlalığı ve şişmanlık sorununun yaşam süresini kısaltan ve mutlaka tedavi edilmesi gereken bir sağlıksızlık hali olduğunu bilen birisi iseniz, size özel, yapınıza, yeteneklerinize ve yaşam biçiminize uygun, rahatlıkla uygulayabileceğiniz, sizi mutsuz değil mutlu edecek bir zayıflama programına katılmak için mutlaka başvurmalısınız. Diyet yaparken kaçamak yaptığınız zamanları en zararsız şekilde atlatmanızı sağlayacak sağlıklı beslenme önerileri için fırsat fiyatlandırmamız dan yararlanın. Yemeğin ucunu kaçırıp moralinizi bozanlardan olmayın. Unutmayın Mutluluk doğuştan gelen bir olgu değil. Yaşantımızda yaptıklarımız ve yapmadıklarımızın bir sonucu olarak başımıza gelen bir duygu durumu. Mutsuz olmak son derece kolayken mutlu olmak için çaba sarf etmemiz gerekiyor. Eğer mutlu olmak için ne yapacağınızı bilmiyorsanız sizi mutsuz eden şeylerden kurtularak işe başlamanız için randevunuzu alın. Gün boyu olabildiğince az yiyorsunuz, kendinizi tutuyorsunuz ancak eve gelir gelmez, zafer kazanmış komutan edası ile yemeler başlıyor. Gece uykudan kalkıp kendinizi mutfakta buluyorsunuz ve akşamdan kalan böreklerin, reçel kavanozlarının veya hiçbir şey bulamazsanız peynir ekmeğin içinde kendinizi buluyorsunuz. Sabah kalktığınızda kendinizi inanılmaz yorgun, yenilmiş ve ağır hissediyorsunuz ve bu sabah artık kesinlikle diyete başlıyorum diye kendinize söz veriyorsunuz. Eğer bu yazılanlar size uyuyorsa O zaman hadi kalkın ve doğrulun siz de hikayenizi gelip anlatırsanız size uygun diyet programınızı kilo vermek isteğinizi fırsat ücretlendirme ile hazırlarız. Bursa beslenme uzmanı Dyt.Nursena Ardalı Nilüfer Bursa Diyetisyenmerkezi Sağlıklı Günler Diler.

Özellikle kilo vermek isteyen  insanlara yardım ediyorum ideal ağırlıklarınıza ulaşmanız için çapalıyorum. Yardım ettiğim bir çok kişi  gibiyseniz, nasıl göründüğünüzden hoşlanmıyorsanız, veba gibi resimlerden kaçınıyorsanız, giyemeyeceğiniz kıyafetlerle dolu bir dolaba sahipseniz, kendinizi çok yorgun hissediyorsanız, diyet ve spor çalışmasını denediniz, kalori azaltmasını denediniz, kelimenin tam anlamıyla her şeyi denediniz ama başaramadıysanız sizi bekliyorum.

Yardım ve rehberliğim ile yeni bir hayata başlamak için sizleri bekliyorum!  Diyetinizi ihmal etmenin uzun ve mutlu hayatımıza mal olduğunu unutmayın. Düzgün ve sağlıklı yemeği yemek için bir usta olmak zorunda değilsiniz.  Tek yapman gereken biraz çaba göstermek.

Sağlığınızın ilk önceliğiniz olması dileğiyle …

Lütfen takip edin ve bizi beğenin

Bir cevap yazın