Başarı Hikayeleri

Başarı İçin

Hayatını değiştir

Kilo verme niyetiniz varsa eğer bunu gerçekleştirmeyi, sağlıklı alışkanlıkları, doğru özveri ile yapmanızla mümkün kılabilirsiniz. Kilo kaybı sadece yediğinizin ölçeğindeki belirli bir sayı  değildir. Kilo vermek, vücudunuz için çalışan bir şekilde yemek ve egzersiz yapmak da dahil olmak üzere, yeterli uyku almak gibi sağlıklı alışkanlıklar gerektirir. Kendinize uyan bir egzersiz bulmalı diyetisyenden kendinize özel yani kişisel diyet programı hazırlatmalı   ve  hedeflerinizi uygulamalısınız .

Ela Bayer

Kilo vererek veya alarak ideal kiloya ulaşmak önemlidir. Çoğunlukla  insanlar bunu hep dener ama genellikle bu deneme  başarısızlıkla son bulur. Yılmayın  ve işin uzmanıyla inatla tekrar deneyin.

Kerim Demirli

Dengeli beslenme sağlığı daha aktif hale getirir   yeni başlangıçları denemek için istekli olmalı.

dyt. nursena ardalı

3 Years

Deneyimli

bursa diyetisyeni

Hakkımızda Görüşde Bulunan Danışanlarımız

Tüm Başarı Öyküleri

Google da bulunan Dyt. Nursena Ardalı ve diyetisyen merkezi adı altında işletmemize  danışanlarımız olarak hakkımızda görüş beyan edebilir, ifade bırakabilir ve sorular da sorabilirsiniz. Lütfen bizim hakkımızda söyleyecekleriniz şeyler üzerine çekinmeyin yazdıklarınızı  burada da gösterelim.

kardiyoo

28 Kilo Kaybetti

Vildan Akkaya

Her bireyin hırsı zinde ve sağlıklı olmaktır. Beslenme uzmanım Dyt Nursena ARDALI dan beslenme tavsiyesi aldıktan sonra bende aynı şeyi yaşadım. Size de tavsiyem onun diyet planlarını uygulayın  verdiği iyi yemekleri yerken  yavaş yavaş formda ve zindeliğin zirvesine ulaşacağınızı unutmayın.

6ee74c64-3c33-437b-a16d-15d96c674066

14 Kilo Kaybetti

Sevdagül Yeşim

Son 6 ayın 4 ayında yorgunumdum  ve son 2 aydan öncesinden itibaren dayanıklılık eksikliği yaşıyordum. Kilo vereceğim diye spordan kendimi kaybettim.Ancak Dyt. Nursena Ardalı ile tanıştım ve şimdi, 2 ayda spor beslenme planımla kendimi daha enerjik hissediyorum. Onun diyet planlarını uygulayın ve sizde formda kalmakta olun. O her insanın zevklerini ve yemek oranını en incesinden düşünür.

Yeterli ve Dengeli Beslenme

17 Kilo Kaybetti

Leyla Atik

Beslenme bana sağlıklı günlerimin başlamasına neden oldu! Dengeli olarak  verilen diyet hem  bana özel hem de uygulama da zorlandığım zaman arayıp cevap aldığımdan kolay.

mainslider-bg002-boost

28 Kilo Kaybetti

özgür bulut

Sağlıklı beslenme için Dyt. Nursena ARDALI yı takip edip 10 ay içinde 28 kilo kaybettim. Aşırı kilolu iseniz ve başlamak için çok geç olduğundan endişeleniyorsanız korkmayın derim


Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, string given in /home/diyetis1/public_html/wp-content/plugins/ultimate-social-media-plus/libs/controllers/sfsi_frontpopUp.php on line 26