Sağlık ve Diyet Sayfam

MediumSquareLogo

Fitoterapist Uzman Diyetisyen Nursena ARDALI

Sağlık ve Diyet Sayfama Hoş Geldiniz
Beslenme ve Diyet Danışmanlığı

Bursa da Tavsiye Edilen Diyetisyen olarak “Sağlıklı Beslenme “de Bursa Diyetisyeni olarak her zaman mükemmeli yakalama çabası içerisinde oldum.  Eğitimimde Diyetisyen Beslenme Uzmanlarından kanıta dayalı, yenilikçi, gerçekçi, güvenilir yöntem ve araştırmalara dayanan sistematik bilgiler elde ettim. Beslenme kaynakları sağlama konusundaki zengin geçmişimle de gurur duyuyorum. İnsanlar için daha iyi ve daha sağlıklı bir gelecek inşa etmek için sağlık üzerine : GAZİ ÜNİVERSİTESİ/SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ/BESLENME VE DİYETETİK olan Ana dalım olan bölümü bitirip Beslenme Uzmanı Diyetisyen, sonra  / ANADOLU ÜNİVERSİTESİ/SAĞLIK BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ/FİTOTERAPİ bölümünü bitirerek Fitoterapist ardından ANADOLU ÜNİVERSİTESİ/AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ/SAĞLIK YÖNETİMİ’ nide başarı ile bitirerek Sağlık Yöneticisi sıfatlarını aldım. 3 üniversite öğrenimi  bitirdim, 4. üniversite öğrenimi de çocukları hayata hazırlama, kişisel gelişimlerine yardımcı olma, sosyal ortam içerisinde nasıl davranılacağını en iyi şekilde öğretmek üzere bitirmeye çalışıyorum. Danışanlarımla birlikte herkes için daha iyi sağlık elde etmenin  bir taahhüdüm olduğunu da bilmenizi isterim. İster yüz yüze, ister online olarak her yerde, herkes için, daha iyi, daha sağlık dolu olmanız  size özel zayıflama programı sunmak taahhüdümdür sizlere. Benim temel amacım sağlıklı beslenme ile, bilginizi ve iş gücünüzü zinde ve formda kalarak geliştirmenizdir. Bursa Diyetisyeni ile Sağlıklı Beslenme programıma beklerim.

Beslenme Uzmanı Diyetisyen/Fitoterapist

Nursena ARDALI

Sağlık Yöneticisi

Nursena

133

İYİ YORUMLAR

13

ÖNE ÇIKAN ETKİNLİKLER

354

MUTLU MÜŞTERİ

Bursa Haber gazetesi yazarı olarak Bursa Haber TV de verdiğim röportajim.

Tereddüt etmeyin, daha iyi yardım ve hizmetler için bizimle iletişime geçin.

Yaklaşım

Nasıl Çalışır?

Hızlı tempolu, işbirlikçi bir diyetisyen arıyorsanız, gerçekler tarafından yönlendirilen yenilikçi ve sonuç odaklı bir sağlıklı beslenmenin tadını çıkaracaksınız.

process-two
01
Güvenilir Danışmanlık
Diyet zor değildir,az irade, dengeli yiyecekler tüketmek gerekir.
process-three
02
Doğal Yaşa
İnsanlar eski doğaya doğallığa geri dönmeye saf ve katkısız yiyecek aramaya çalışmaktadır.
process-three
03
Egzersiz ve Diyet
İyi yaşamak ve daha uzun yaşamak için egzersiz ve sağlıklı beslenme yapmalısınız
process-two
04
Başarıyı Kutlayın
Her zaman sahip olduğunuz şeyi takdir edin, kutlayın!

Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, string given in /home/diyetis1/public_html/wp-content/plugins/ultimate-social-media-plus/libs/controllers/sfsi_frontpopUp.php on line 26