Hizmet

Ücretsiz

Kilo kontrolü programımıza  katılma gereksinimi olup olmadığınızın durumunu, kilo, yağ, kas ve su miktarlarını merak eden herkese ilk görüşme vücut kompozisyon analizi ücretsiz yapılır.Vücudunuzun boy, kilo ve yaş parametrelerine göre normal aralıklarda olup olmadığı görmek için merkezimizden randevu alabilirsiniz.

Randevu Zamanında Gerçekleşir

Randevu aldığınız gün ve saatte  başka bir randevumuz olmaz zaman sizindir.

Ödemeler Diyet Danışmanlığı Kararından Sonra Başlar

Çağımızın modern hastalığı obezite (şişmanlık), vücut kitle indeksinin normalin üzerinde olmasının yanı sıra vücuttaki besin değerlerinin yeterli olmadığı anlamını da taşır.Böyle bir durumunuzun olup olmadığını bize gelerek ücretsiz öğrenebilir. Danışmanlık almanız gerekiyorsa ücret ödemesi yaparsanız. İlk görüşmemiz ücretsizdir.

bursa'daki en iyi diyetisyen

Ne Sunuyoruz

Öne Çıkanlar

Vücutta bulunan yağ, yağsız doku, su miktarı, beden kitle indeksi ve bazal metabolizma hızınızı ölçeriz. Bilgisayardan  vücut kompozisyonu monitörleri ile size doğru ve hızlı bir vücut kompozisyon analizi sunar ve eğer diyete ihtiyacınız olduğu kanısına varırsak sizinle kişisel olarak bir liste oluşturur ve haftalık takibinize başarız.

Ne Sunuyoruz

Öne Çıkanlar

Danışanlarımız arasına katılmak için bize ulaşabilir gerekli bilgileri rahatlıkla talep edebilirsiniz.


Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, string given in /home/diyetis1/public_html/wp-content/plugins/ultimate-social-media-plus/libs/controllers/sfsi_frontpopUp.php on line 26