Online Diyetisyen

Hikayemiz

Dünya da Online Bursa da yüz yüze en iyi beslenme ve sağlık için Diyetisyenlik Danışmalık Hizmetleri.

Sağlıklı kalmak için beslenme, besleyici ve sağlıklı yaşam için güvenilir rehberinizdir. Tarafımızdan güçlenmenizi sağlamak,  kolay ve doğru yardımla kendiniz için kullanabileceğiniz  yeterli bilgilere   dayalı içerik sunmak görevimizdir. Bu bizi eşsiz kılarken, güçlendirici, kanıta dayalı diyet içerikli listelerimiz kolay ve yardımınız için kullanabileceğiniz bilgilere odaklanır.

Kilo vermek ve onu korumak, planlama ve hedef belirleme gerektirir.Diyet ve beslenme hakkında daha fazla ipucu için diyetisyen merkezimize  danışın.

500

Mutlu Müşteriler

00

Memnun Olmayanlar

bursa diyetisyeni nursena ardalı

300 +

Başarılı Müşteriler

Kilo Kaybı Planı

  • Dyt. Nursena Ardalı

Egzersiz yorgunluk değil,zindelik çalışmasıdır. İnsanları sağlıklı yaşam için eğitiyoruz.

Menapoz Döneminde Beslenme

  • Dyt. Nursena Ardalı

Hareketli ve sosyal kalmada dengeli olun, her zaman iyi uykunun zihinsel ve bedensel sağlığınızı ve yaşam kalitenizi önemli ölçüde etkiliyeceğini unutmayın

Beslenme Hataları

  • Diyetisyen: Nursena ARDALI

Yemekleri asla ödül veya ceza olarak tüketmeyin, daha iyi yiyecekler seçin.

Emziklilik Döneminde Beslenme

  • Dyt Nursena ARDALI

Emzirme sırasındaki enerji ve besin öğeleri ihtiyacı gebelikte olduğundan daha fazladır. Emziklilik döneminde zayıflama diyeti yapılmamalıdır.

Ne Planlıyoruz

Planlarımız & Fiyatlama

Danışanlarımız için farklı yemek planlarını kişiye özel olarak belirliyorum. Uygun fırsat  fiyatlarımızdan yararlanabilir Online Diyetisyen veya Bursa da yüzyüze diyetisyenlik hizmetlerimizden herhangi birini seçebilirsiniz. Aylık 200 lira olan danışmanlık hizmetimiz sürmekte olan kampanya dahilinde yarı fiyat olan 100 liradır. Telefon ve whatshapp: 05055414699 Diyetisyen Nursena ARDALI