Ana Sayfa 3

Danışan

300

Beslenme Hakkında

Sağlık Beslenme Sayfasına Hoş Geldiniz

“Sağlıklı Beslenme “de  her zaman mükemmeli yakalama çabası içerisinde oldum.  Eğitimimde Diyetisyen Beslenme Uzmanlarından kanıta dayalı, yenilikçi, gerçekçi, güvenilir yöntem ve araştırmalara dayanan sistematik bilgiler elde ettim. Beslenme kaynakları sağlama konusundaki zengin geçmişimle de gurur duyuyorum. İnsanlar için daha iyi ve daha sağlıklı bir gelecek inşa etmek için sağlık üzerine 2 üniversite öğrenimi daha bitirmeye çalışıyorum. Danışanlarımla birlikte herkes için daha iyi sağlık elde etmenin bir taahhütüm olduğunu da bilmenizi isterim.İster yüzyüze,ister online olarak her yerde, herkes için, daha iyi, daha sağlık dolu olmanız  taahhütümdür sizlere. Benim temel amacım sağlıklı beslenme ile, bilginizi ve iş gücünüzü zinde ve formda kalarak geliştirmenizdir.

Beslenmeye Özel Özellikler

  • Aldığımız enerji harcadığımız enerjiden daha fazla olmaması
  • Temel günlük kalori tüketimi
  • Diyeti gevşetme eğilimine girmemek ve kararlılığı yitirmemek
  • Danışan kişilerin özelliklerine göre beslenme listesi hazırlanıp uygulanması
  • Danışanların tıbbi durumları
  • Kan şekeri düzeyinizin sabit kalması için ara öğünler bulunmalı
  • Besleyici bir yaşam tarzı
  • Öğün atlamayın, kahvaltı yapmadan güne başlamayın.
  • Aşırı ve yanlış beslenme ile Fiziksel aktivite azlığı

Yaklaşım

Nasıl Çalışır?

Diyet yaparken hızlı ve tempolu ortamınıza uyan, işbirlikçi bir ortam arıyorsanız, gerçekler tarafından yönlendirilen yenilikçi ve sonuç odaklı bir diyetisyense aradığınız yanınızda beni bulacaksınız.

Ne Sunuyoruz

Neden Bizi Seçin

Daha iyi yarınlar için, her yerde, herkes için daha iyi bir sağlık elde etmenizin  taahhüdünü paylaşmak için bizi seçin.

Güvenilir ve profesyonel diyetisyenle beslenme hizmetleri

Desteği ile motive edici ve dost beslenme uzmanı

Ne Paylaşıyoruz

Galeri Ve Planlarımız

Resim galerimize ve çeşitli beslenme planlarımıza göz atmanızı blog sayfamızı takip etmenizi öneririz.

3 Ana 3 Ara Öğün Sağlıklı Yiyecekler

Kilo fazlalığı ve şişmanlık sorununun yaşam süresini kısaltan ve mutlaka tedavi edilmesi gereken bir sağlıksızlık hali olduğunu bilen birisi iseniz, size özel, yapınıza, yeteneklerinize ve yaşam biçiminize uygun, rahatlıkla uygulayabileceğiniz, sizi mutsuz değil mutlu edecek bir zayıflama programına katılmak için mutlaka başvurmalısınız.