Psikolojik olarak aç kalın ama gerçekten aç kalmayın. Yılın 365 günü oruç tutarak pek güzel işkence çekersiniz, ama vücudu açlık moduna soktuğunuz için kilo veremezsiniz. Vücut “Adam ölüyor! Ne yersem yağa dönüştürüp göbekte toplayayım” veya kadınlarda “kalçada tutayım” diyecektir.

Kilolar hakkından geleceğim senin diyenseniz, kilo fazlalığı ve şişmanlık sorununun yaşam süresini kısaltan ve mutlaka tedavi edilmesi gereken bir sağlıksızlık hali olduğunu bilen birisi iseniz, size özel, yapınıza, yeteneklerinize ve yaşam biçiminize uygun, rahatlıkla uygulayabileceğiniz, sizi mutsuz değil mutlu edecek bir zayıflama programına katılmak için mutlaka başvurmalısınız.

Diyet yaparken kaçamak yaptığınız zamanları en zararsız şekilde atlatmanızı sağlayacak sağlıklı beslenme önerileri için fırsat fiyatlandırmamız dan yararlanın. Yemeğin ucunu kaçırıp moralinizi bozanlardan olmayın. Unutmayın Mutluluk doğuştan gelen bir olgu değil. Yaşantımızda yaptıklarımız ve yapmadıklarımızın bir sonucu olarak başımıza gelen bir duygu durumu. Mutsuz olmak son derece kolayken mutlu olmak için çaba sarf etmemiz gerekiyor. Eğer mutlu olmak için ne yapacağınızı bilmiyorsanız sizi mutsuz eden şeylerden kurtularak işe başlamanız için randevunuzu alın.

Gün boyu olabildiğince az yiyorsunuz, kendinizi tutuyorsunuz ancak eve gelir gelmez, zafer kazanmış komutan edası ile yemeler başlıyor. Gece uykudan kalkıp kendinizi mutfakta buluyorsunuz ve akşamdan kalan böreklerin, reçel kavanozlarının veya hiçbir şey bulamazsanız peynir ekmeğin içinde kendinizi buluyorsunuz. Sabah kalktığınızda kendinizi inanılmaz yorgun, yenilmiş ve ağır hissediyorsunuz ve bu sabah artık kesinlikle diyete başlıyorum diye kendinize söz veriyorsunuz. Eğer bu yazılanlar size uyuyorsa O zaman hadi kalkın ve doğrulun siz de hikayenizi gelip anlatırsanız size uygun diyet programınızı kilo vermek isteğinizi fırsat ücretlendirme ile hazırlarız. Bursa beslenme uzmanı Dyt.Nursena Ardalı Nilüfer- Bursa Diyetisyenmerkezi Sağlıklı Günler Diler.

Online Diyet / Online Diyetisyen Fiyat Listesi
-Diyetisyene Gitmeye vakit mi bulamıyorsun?
-Evinde, İşinde , Gezme de tatilde iken İstediğiniz zaman Diyetisyen Danışma Hizmetlerinden Yararlanmak Mı İstiyorsunuz ,
-Nasıl Sağlıklı Besleneceğinizi Öğrenmek ve uygulamak mı İstiyorsunuz,
-Yemek Yeme ile ilgili Sağlık Problemleriniz Var Ve Nasıl Besleneceğinizi Mi Bilmiyorsunuz,
-Detoks Programları ile Bedeninizi Tazelemeye mi İhtiyaç ınız Var.
-Kendinizi Daha Fit duruşla dah mı Sağlıklı Hissetmek İstiyorsunuz… Eee o zaman randevuya bekliyoruz.

www.instagram.com/dyt.nursenaardali
www.facebook.com/dyt.nursenaardali
www.diyetisyenmerkezi.com
www.bursadiyetisyeni.com
www.diyetisyennursenaardali.com
diyetisyenmerkezi@gmail.com
dyt.nursenaardali@gmail.com

Lütfen takip edin ve bizi beğenin
Pin Share

Bir yanıt yazın