Sağlıklı bir hayat için

Diyetisyen Nursena Ardalı’dan kişiye özel diyet programları sizi bekliyor. ( Kampanyalı online diyet fiyatları hakkında whatsapptan bilgi alıp yararlanın )

Birçok insan, yaşantısının belli dönemlerinde “rejim” ya da “diyet” denilen kavramla tanışır. Besinleri dengeli olarak tüketmediğimiz için zaman zaman vücudumuz isyan ediyor ve belde, kalçada, göbekte “genişleyerek” adeta bize posta koyuyor! Neticede, fazlalıklara karşı savaş açıyor ve kendimizi galip getirmek için çırpınıp duruyoruz. Sonuçta da diyet yapmak genç yaştan itibaren yaşantımızın bir parçası oluyor.

Diyetisyen olarak diyebilirim ki fazlalıklardan kurtulmak “estetiklik” duygusuyla da yapılsa amaç sağlıklı bir bedene bürünmektir. Çoğu insan için artık sağlıklı olmak “yaşam biçimi” halini almış durumda. Formda kalmak, dinç olmak, daha sağlıklı olmak gibi kaygıların arttığı bir dönemdeyiz. Tabii ki sağlıklı beslenme eşittir diyet değildir ama “yeme ve yemek disiplini” olmadan da ona kavuşmamız mümkün değil.

Eğer Bursa ilinde bulunuyorsanız Vücutta bulunan yağınızı, yağsız dokunuzu, su miktarınızı, beden kitle endeksi ile bazal metabolizma hızınızı ölçer, bilgisayardan vücut kompozisyonu monitörleri ile size doğru ve hızlı bir vücut kompozisyon analizi sunarız. Çıkan sonucu birlikte değerlendirerek ne kadar süreli diyete ihtiyacınız olduğunu, yapmanız veya yapmamanız gerekenleri kararlaştırarak sizinle kişisel bir danışmanlık hizmeti programı hazırlar ve takibinize başlarız.

Eğer Bursa dışında iseniz size ulaştıracağım kısa formu doldurup geri göndermeniz yeterli.

Hizmetler:

 • Yüz yüze veya online beslenme hizmeti verilmektedir
 • Kişiye özel fazlalıkları kontrol etme programı
 • Gebelikte ve emzirme de beslenme
 • Sporcu beslenmesi
 • Okul çağında beslenme
 • Fit görünme programı
 • Kilo Alma programı
 • Okul Öncesi Sağlıklı Beslenme
 • Menapoz Döneminde Beslenme
 • Özel Durumlarda Beslenme
 • Yaşlılıkta Beslenme
 • Bebek Beslenmesi

Hastalıkların ve girdiği grubun bilinerek uygun beslenme planlamalarının yazılması ve bunun uygulanması; sağlık sorunlarının oluşum ve gelişiminin önlenip durdurulmasını ve kişinin tedavisini sağlayarak, ya­şam kalitesini arttıracaktır.

Bursa’nın en güvenilir, en çok aranan ve en çok tavsiye edilip tercih edilen sağlık beslenme uzmanı Dyt. Nursena Ardalı ile beslenme hizmetleri ve kişiye özel zengin diyet içeriği için ofisime eğer uzaktaysanız online diyetisyen olarak telefonla email yoluyla veya whattshapp dan randevuya beklerim.

online diyet fiyatları
online diyet fiyatları

online diyet fiyatları

1 Adet Tanışma Paketi

Seçeceğiniz 1 adet tanışma program ücreti 69 TL. Vücutta bulunan yağınızı, yağsız dokunuzu, su miktarınızı, beden kitle endeksi ile bazal metabolizma hızınızı ölçer, bilgisayardan vücut kompozisyonu monitörleri ile size doğru ve hızlı bir vücut kompozisyon analizi sunar ve 1 Adet Diyet Listenizi Hazırlarım.

2 Adet Geldim Paketi

Seçeceğiniz geldim paket program ücreti 129 TL. Ayda 2 defa vücutta bulunan yağınızı, yağsız dokunuzu, su miktarınızı, beden kitle endeksi ile bazal metabolizma hızınızı ölçer, bilgisayardan vücut kompozisyonu monitörleri ile size doğru ve hızlı bir vücut kompozisyon analizi sunar ve Ayda 2 Adet Diyet Listenizi Hazırlarım.

4 Adet Aylık Burdayım Paketi

Seçeceğiniz Aylık 4 adet burdayım program ücreti 169 TL. Sizinle haftada 1 ayda 4 görüşme yapar Vücutta bulunan yağınızı, yağsız dokunuzu, su miktarınızı, beden kitle endeksi ile bazal metabolizma hızınızı ölçer, bilgisayardan vücut kompozisyonu monitörleri ile size doğru ve hızlı bir vücut kompozisyon analizi sunar ve 4 Adet Diyet Listenizi Hazırlarım.

2 Aylık Yağlarım Gitsin Paketi

Seçeceğiniz 2 Aylık Yağlarım gitsin program ücreti 299 TL. Sizinle haftada 1 olmak üzere 2 ay görüşme yapar Vücutta bulunan yağınızı, yağsız dokunuzu, su miktarınızı, beden kitle endeksi ile bazal metabolizma hızınızı ölçer, bilgisayardan vücut kompozisyonu monitörleri ile size doğru ve hızlı bir vücut kompozisyon analizi sunar ve 8 Adet Diyet Listenizi Hazırlarım.

3 Aylık Fit Olayım Paketi

Seçeceğiniz 3 Aylık Fit olayım program ücreti 439 TL. Sizinle haftada 1 olmak üzere 3 ay görüşme yapar Vücutta bulunan yağınızı, yağsız dokunuzu, su miktarınızı, beden kitle endeksi ile bazal metabolizma hızınızı ölçer, bilgisayardan vücut kompozisyonu monitörleri ile size doğru ve hızllı bir vücut kompozisyon analizi sunar ve 12 Adet Diyet Listenizi Hazırlarım.

6 Aylık Deniz Sezonunda Fark Yaratayım Paketi

Seçeceğiniz 6 Aylık Deniz Sezonunda Fark Yaratayım program ücreti 749 TL. Sizinle haftada 1 olmak üzere 6 ay görüşme yapar Vücutta bulunan yağınızı, yağsız dokunuzu, su miktarınızı, beden kitle endeksi ile bazal metabolizma hızınızı ölçer, bilgisayardan vücut kompozisyonu monitörleri ile size doğru ve hızlı bir vücut kompozisyon analizi sunar ve 24 Adet Diyet Listenizi Hazırlarım.

ücretlendirme hem yüzyüze hem de online diyet fiyatlarında geçerlidir. İndirimli fiyatlara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

https://www.grupanya.com/bursa/firsat/diyetisyen-nursena-ardali-482-11?irc=adl2-ccd

online diyet fiyatları
Sağlıklı bir hayat için Diyetisyen Nursena Ardalı’dan kişiye özel diyet programları sizi bekliyor.

Lütfen takip edin ve bizi beğenin
Pin Share

Bir yanıt yazın