“Kilo kaybedemiyorum” diye üzülen gelen danışanlarımın yaptıkları en önemli yanlış, beslenme hataları olmaktadır.

beslenme hataları

Kilo kaybı için uzun süre aç kalan, düzensiz yemek yiyen, besin dengelerini bozan diyetlerle metabolizmasını alt üst eden, bütün gün aç kalıp akşam saatlerinde sürekli buzdolabını ziyaret eden -hatta bu ziyaretlerini gece tatlı uykusunu bölerek sürdüren-, kilo vermeye çalışmasına rağmen hálá karbonhidratı fazla, şekerden zengin, besin yükü fazla besinler tüketerek, kafeinli içecekler ve diyet ürünlerle hipoglisemi nöbetlerini tetikleyen pek çok müzmin diyetçi (!) tanıdım. Her şeyi bildiklerini ve her yolu denediklerini ama kilo kaybını bir türlü beceremediklerini anlatırken bile ümitsiz ve yorgundular. Üzülerek belirtelim ki kronik diyetçilerin üretiminde onlar kadar yanlış diyet programlarının, ticari diyet merkezlerinin, kuşkulu diyet ürünlerinin, tehlikeli, zararlı ve etkisiz diyet haplarının ve bu işi sadece kazanç amacıyla yapan sözde uzmanların da rolü var.

Bursa Diyetisyen Hizmetleri ile Sağlıklı Beslenme

Hadi kalkın ve doğrulun siz de hikayenizi gelip anlatırsanız size uygun diyet programınızı fırsat ücretlendirme ile hazırlarız. Sen de böylesi bir başarı hikayesinin başrolünde olabilirsin. YETERKİ DİYETİSYENİN ARAMA DEDİKLERİNİ ARAMA yeter Başla ve bırakma yeter! Dyt.Nursena Ardalı Nilüfer Bursa Diyetisyen Merkezi Sağlıklı Günler Diler.

www.instagram.com/dyt.nursenaardali

www.diyetisyenmerkezi.com

www.bursadiyetisyeni.com

Beslenme Hataları
Beslenme Hataları

Her yaşta, her kesimde, her dönemde sağlıklı beslenmeye ihtiyaç duyanlar vardır. Sağlıklı beslenmek için diyetisyen hizmetleri arayışına girebilirsiniz. Sağlıklı beslenmenin önemi hem gelecek için hem de bugün için çok büyüktür. Sağlıklı beslenmek demek gelecekteki hayatımıza yatırım yapmak demektir. Sağlıklı beslenen, bir uzman rehberliğinde beslenme alışkanlıklarını düzene sokan bir kimse hem daha sağlıklı yaşayacak hem de olası hastalıklara yakalanma ihtimalini azaltacaktır.

Bursa Diyetisyen Danışmanlığı

Bir diyetisyenden yardım almanın yaş sınırı yoktur. Her yaştan bireyler diyetisyenden yardım alabilir. Özellikle çocukların bir diyetisyen yardımıyla beslenmesi zihinsel gelişimi açısından oldukça faydalı olacaktır. Ancak elbette ki bunu her diyetisyenim diyen kişi başaramayacaktır. Bu bakımdan diyetisyen seçiminize oldukça hassasiyet göstermeniz gerekmektedir.

Bursa Diyetisyeni

Bursa diyetisyeni sizin için, sağlığınız için en doğru kararlardan biri olacaktır. Sağlığı korumanın yolu büyük ölçüde sağlıklı beslenmekten geçer. Bu sebeple insan sağlıklı bir yaşam sürme amacında ise öncelikle beslenmesine özen göstermelidir. Bunu başarabilmek için de doğru, güvenilir bir uzman diyetisyenden yardım almalıdır.

Online olarak da hizmet veren Diyetisyenimiz kişiyi doğru beslenme hususunda uygun şekilde yönlendiren, alışkanlıkların düzene girmesini sağlayan, beslenme konusunda otoriter bir kimsedir.

Diyetisyen hizmetinden tam bir memnuniyet sağlamak istiyorsanız öncelikle ne istediğinizi bilin ve bu kararlılıkla yolunuza devam edin. Diyetisyeniniz size bir program hazırladığında bu programa uyabilecek kararlığa sahipseniz bu hizmeti alınız.

Günümüzde artık diyetisyenliğin kapsamı bir hayli genişledi ve online diyetisyen gibi kavramlar ortaya çıktı. Biz de bu hizmeti diyetisyen ihtiyacı olan tüm bireylere sağlama yolunda tam bir çaba ve konsantrasyon ile çalışmaktayız.

Online diyetisyen hizmetimiz ile sadece Bursa değil tüm şehirlere ulaşabiliyor ve sizlerin isteklerinize cevap verebiliyoruz. Eğer bir diyetisyene gidecek vaktiniz yoksa ya da diyetinizi online olarak almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. İstediğiniz paketlerden birini seçtikten sonra uzman diyetisyenimiz sizinle sürekli iletişim haline geçecektir. Kısa süre içerisinde diyet programınız istediğiniz iletişim aracı ile tarafınıza ulaşacak ve süreç sağlıklı bir şekilde başlamış olacaktır.

Dyt. Nursena ARDALI Diyetisyen Merkezi ( Bursa Diyetisyeni )

Bursa diyetisyen , diyetisyen , online diyetisyen

Kilo Kaybı Planı

Lütfen takip edin ve bizi beğenin
Pin Share

Bir yanıt yazın