“Kilo kaybedemiyorum” diye üzülen hastaların yaptıkları en önemli yanlış, beslenme hatalarıdır. Kilo kaybı için uzun süre aç kalan, düzensiz yemek yiyen, besin dengelerini bozan diyetlerle metabolizmasını alt üst eden, bütün gün aç kalıp akşam saatlerinde sürekli buzdolabını ziyaret eden -hatta bu ziyaretlerini gece tatlı uykusunu bölerek sürdüren-, kilo vermeye çalışmasına rağmen hálá karbonhidratı fazla, şekerden zengin, besin yükü fazla besinler tüketerek, kafeinli içecekler ve diyet ürünlerle hipoglisemi nöbetlerini tetikleyen pek çok müzmin diyetçi (!) tanıdım. Her şeyi bildiklerini ve her yolu denediklerini ama kilo kaybını bir türlü beceremediklerini anlatırken bile ümitsiz ve yorgundular. Üzülerek belirtelim ki kronik diyetçilerin üretiminde onlar kadar yanlış diyet programlarının, ticari diyet merkezlerinin, kuşkulu diyet ürünlerinin, tehlikeli, zararlı ve etkisiz diyet haplarının ve bu işi sadece kazanç amacıyla yapan sözde uzmanların da rolü var.

Hadi kalkın ve doğrulun siz de hikayenizi gelip anlatırsanız size uygun diyet programınızı fırsat ucretlendirme ile hazırlarız.Sen de böylesi bir başarı hikayesinin başrolünde olabilirsin.

YETERKİ DİYETİSYENİN ARAMA DEDİKLERİNİ ARAMA yeter Başla ve bırakma yeter! Dyt.Nursena Ardalı Osmangazi Bursa Diyetisyenmerkezi Sağlıklı Günler Diler. https://www.instagram.com/dyt.nursenaardali www.diyetisyenmerkezi.com www.bursadiyetisyeni.com

DİYETİSYENİN ARAMA DEDİKLERİNİ ARAMA
Lütfen takip edin ve bizi beğenin

Bir cevap yazın